אז שלום לכולם כאן אביבית בר זוהר

למי שעדיין לא מכיר אותי, נחשפתי לראשונה בטלויזיה הישראלית לפני כ-10 שנים כשהשתתפתי באח הגדול. כל חיי התעסקתי בביוטי, קוסמטיקה וטיפוח, תמיד עיניין וסיקרן אותי העולם המופלא של היופי. כטסתי בכל העולם וחיפשתי קרמים ייחודיים, טיפולים, שמנים ארומטים שאין במדינתינו היפה.

לפני כ-5 שני טסתי עם בן זוגי להונג קונג שם רכשתי קרם יוקרתי באלפי דולרים ואיך אני אגיד לכם את זה? התאהבתי! תוך כדי שאני משתמשת בו ביום יום הבנתי שזו פורמולה גאונית שמטפחת וממצקת את עור הפנים. חשבתי לעצמי, למה שכל הנשים בישראל לא יהנו כמו שאני נהנת מהקרם המושלם הזה?
אז... לקחתי את הקרם למעבדות המובילות בישראל בתקווה שאוכל להוזיל אותו בכדי שכל אחת ואחד מכם יחווה את מה שאני חווה על הפנים שלי מידי יום. לפני כשנה וחצי התחלתי לעבוד קשה בכדי להגיע לנוסחה הנכונה ונחשו מה?

הגעתי לתוצאה מושלמת!

לקחתי על עצמי להביא לכם את המוצרים הטובים ביותר עם הפורמולות המנצחות בארץ בכדי לתת לכםלקחתי על עצמי להביא לכם את המוצרים הטובים ביותר עם הפורמולות המנצחות בארץ בכדי לתת לכם שיגרת טיפוח טובה כיפית ויעילה.
כך נוצרה לה חברת ROYAL GLOW שפירושה זוהר מלכותי, כי לכל אחד מגיע להרגיש כמו מלך מלכה או נסיכה! הקרמים מיועדים לנשים, לגברים ולנערות - ערכת הטיפוח הראשונה שלי. הקרמים שלי ייחודיים במרקמם, ריחם ואפקט ההחלקה של העור, יחד עם זאת מרכיב ייחודי של 24K פתיתי זהב שגורמים לעור שלך להיות מתוח יותר, גמיש ומלא ברק. אני בטוחה שכל מי שישתמש בקרמים שלי ירגיש את השינוי.